+38-050-3882379
+38-044-3333-044

Оренда спецтехніки в УБМ-ГРУП

Вантажні причепи, напівпричепи й автокрани в оренду: специфіка застосування

Важливою складовою вантажного авто, що дозволяє збільшити кількість перевезених ним вантажів, є напівпричіп платформа різних модифікацій, конструкція яких передбачає можливість установити борти, тент на інші елементи для захисту й безпечного транспортування різного обладнання й продукції. Для розвантаження відповідних контейнерів можуть застосовуватись автокрани.

Дана стаття розповість вам про те, якими бувають вантажні напівпричепи, як вони використовуються та які аспекти слід враховувати, обираючи для автомобіля причіп, напівпричіп в оренду чи спеціальній кран, щоб його розвантажити.

Типи напівпричепів в оренду

Вирішення такої проблеми, як оренда напівпричепів, вимагає комплексного підходу. У даному зв’язку варто брати до уваги специфіку відповідної техніки. Залежно від матеріалів та конструкції, існує багато різновидів таких пристроїв, в тому числі наступні:

  • тентові – для них використовується полотно ПВХ (автомобіль, напівпричіп якого має вид тенту, відрізняє універсальність, проте безпека перевезення вантажу у такому випадку невисока, адже тканину зловмисник може розрізати без зусиль);
  • бортові – ідеальним варіантом транспортування металу, цегли, арматури та інших важких будматеріалів є саме бортовий напівпричіп (він дозволяє перевозити до 35 тонн);
  • рефрижератори, обладнані холодильними установками, та ізотермічні напівпричепи, що зберігають всередині контейнеру необхідний температурний режим;
  • самоскиди – призначені для перевезення сипучих матеріалів у будівничій та сільськогосподарській галузі (піску, щебеню, вугілля);
  • контейнеровози (для їх розвантажування використовуються короткобазні крани Тerex Demag) та автовози.

Які проблеми вирішує оренда напівпричепів в Україні (Київ), причепів та оренда атокранів для їх розвантаження?

У випадку нерегулярних перевезень вигідним варіантом буде причепи та напівпричепи взяти в тимчасове користування.

Оренда вантажного причепа потрібної специфіки в профільній сервісній організації для разових маршрутів значно доцільніша його покупки.

Виручить нерегулярних перевізників й орендування спецтехніки для розвантаження контейнерів. Обирати відповідні крани слід залежно від об’єму та ваги продукції чи матеріалів, що потребують розвантаження. В одному випадку ідеальним варіантом стане кран КАМАЗ 25 т, а в іншому – оренда автокрана 70 тонн.

Придбати в оренду причіп, напівпричіп та автокрани для розвантажувальних робіт пропонує компанія «УБМ-ГРУП». До послуг наших вимогливих клієнтів – оренда автокрана в Києві «Демаг», автокран КТА 28 та спецтехніка Renault, а також оренда Volkswagen Caddy, вантажного чи легкового авто. Ми пропонуємо своїх замовникам техніку в широкому асортименті на кращих умовах та за помірною вартістю. Якщо вас цікавить оренда компактного автофургону «Рено Мастер» чи вам знадобився потужний автокран 70 тонн, телефонуйте нам. Звертайтеся – ви переконаєтеся в надійності та вигідності співпраці з нами!

Экскаватор и грузовик
Строительный кран
башенный кран
Экскаватор JCB
Профессиональный автокран УБМ Групп
Башенные краны на стройке
Башенные краны на стройке
Вид с башенного крана