+38-050-3882379
+38-044-3333-044
Автомобильный кран Demag
УБМ-ГРУП – універсальні будівельні машини
Кабина башенного крана
Впевненна
праця
Експерти з багаторічним досвідом працюють для вас
Строительство стадиона УБМ-Групп
Безпечна експлуатація
Безкомпромісно дотримуємо правила охорони праці.
Башенные краны в строительстве
Цілодобове обслуговування
Своєчасне обслуговування спецтехніки кваліфікованими спеціалістами.

Ми готові негайно підключитися до вашої проектної групи

Башенный кран строительство моста

Наша спеціалізація – професійне управління баштовими кранами і спеціальною технікою, надання повного комплексу послуг. Ми надаємо забудовникам повний комплекс робіт по забезпеченню їх будівельних проектів надійною підіймальною технікою. У нас є технічний досвід і знання для розробки і забезпечення оптимального кранового рішення для вашого проекту.

Швидкість та, надійність робіт та успіх вашого будівельного об’єкту – наша особиста зацікавленість. Відразу після першого контакту з Замовником, за ним закріплюється персональний управляючий, який веде проект до повного завершення, а в ході реалізації проекту вирішує всі виникаючі питання та задачі.

Башенный кран Киев

Ми використовуємо новітні технології для розробки  схем і креслень проектів в точному детальному цифровому середовищі. Ми маємо планувати і моделювати свою роботу для повної реалізації очікувань Замовника. Наші технічні можливості, досвід експертів і значний парк баштових кранів здатні реалізувати проекти великої складності.

Наша основная діяльність – надання баштових, автомобільних кранів та іншої спецтехніки в оренду

4 КРОКИ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ

СТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ

Баштовий кран – це механізм підвищеної небезпеки, що потребує детального проектування і професійних інженерних розрахунків. Коли будівельний проект готовий, наша команда експертів підключається для “прив’язки” нашої техніки, щоб врахувати всі можливі фактори.

МОНТАЖ, ВИПРОБУВАННЯ

Найвідповідальніша і технічно складна частина проекту – монтаж конструкцій на будівельному майданчику. Ми доставимо елементи баштового крана і збудуємо все необхідне – від фундаменту чи шляхів, до повної готовності крана до роботи. За допомогою автокранів великої вантажопідіймальності ми забезпечимо це. Даний етап закінчується технічним прийняттям рішення щодо можливості експлуатації крана.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Група машиністів баштових кранів готова приступити до роботи, як повноцінна частина команди будівельників. Своєчасне обслуговування вантажопідіймальних кранів забезпечують ремонтні бригади нашої компанії. В нас є склад запасних вузлів і агрегатів для того, щоб забезпечити безперебійну роботу крана.

ДЕМОНТАЖ

Коли проект буде закінчений, ми залишаємо будівельну площадку. Монтажна група демонтує і доставляє кран на виробничу базу підприємства для регламентних робіт в очікувані нових проектів

КЛІЕНТИ ПРО НАС

Я будував з колективом цієї компані багато обє’ктів. І радий можливості подякувати команді УБМ-ГРУП за високий професіоналізм ІТР, безсонні ночі чергових сервісних бригад, і ювелірну точність машиністів баштових кранів. З вами ми впевнені, що закінчимо будівництво в срок.

Стефанівський В.Ф.
Заступник Голови правління з виробництва, ПРАТ ДБК4

КЛІЄНТИ, З ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО

Оренда кранів в УКРАЇНІ: оренда автомобільних, баштових кранів, оренда спецтехніки за вигідними цінами

КОМПАНІЯ УБМ-ГРУП В ЦИФРАХ

231

Одиниць спецтехніки

183

ПРОЕКТ

27

АВТОКРАНІВ

23

БРИГАД СЕРВІСА

328

СПІВРОБІТНИКА

Оренда баштового крана в Києві

Баштовий кран, призначений для підіймання вантажів на значну висоту, був винайдений понад півстоліття тому. За роки свого існування конструкція відповідної техніки зазнала численних модернізацій, але не втратила актуальності. Баштові крани, потужні та надійні, продовжують широко використовуватись на будівельних майданчиках.

Чому доцільна оренда баштових кранів

Унікальну можливість спробувати кілька варіантів вантажо-підіймальної техніки за помірну плату надає оренда баштового крана. Випробувавши ту чи іншу модель на практиці, забудовнику легко визначитися, який саме кран найкраще підійде для будівництва його об’єкту.

Будь-яка відповідальна сервісна компанія, що пропонує взяти в оренду дану техніку, може на прохання клієнта змінити замовлену ним модель на аналогову, і для цього забудовнику не доведеться вдаватися до призупинення будівництва.

Оренда баштового крана позбавляє замовника необхідності приймати в штат фахівців, які будуть здійснювати нагляд та обслуговування відповідного вантажопідіймального крану. Послуги орендодавців включають надання клієнту обслуговуючого персоналу, працівника, який здійснює нагляд за утриманням та безпечною експлуатацією обладнання та працівника, відповідального за утримання обладнання у справному стані.

Тим, хто вирішив купити кран баштового типу, варто знати, що ціна таких вантажопідіймальних кранів вимірюється мільйонами, тому окупиться дана техніка через багато років, а умовою оформлення такої покупки є тривала паперова тяганина, адже баштові крани вважаються небезпечним будівельним обладнанням.

Оренда даної спецтехніки також позбавить забудовника від необхідності пошуків транспортування та місця для її зберігання.

Переваги оренди баштового крана

Оренда баштових кранів (Україна) має ряд плюсів:

  • дозволяє економити замовнику кошти;
  • дає можливість вибору оптимальної моделі техніки;
  • сервіс орендування включає послуги кваліфікованих спеціалістів, що відповідають за роботу й технічну справність крана;
  • орендування не потребує вирішення проблеми зберігання спецтехніки.

Досвідчені співробітники орендних організацій докладають всебічних зусиль для якісної, поетапної роботи над проектами, включаючи їх створення, монтаж конструкцій та випробування техніки, власне експлуатування обладнання, яке забезпечує його безперебійну роботу, та демонтаж після завершення проекту.

В оренду здаються крани:

І багато інших типів вантажної техніки. Більш детально можете ознайомитися у відповідному розділі “Оренда кранів».

Якщо вас цікавить оренда баштового крана (Україна) на вигідних умовах, ви можете скористатися послугами перевіреної компанії, що заслуговує на довіру, – ТОВ «УБМ-ГРУП». Ми надаємо вам в тимчасове користування будь-які модифікації будівельної техніки, різного виконананя, а саме: стаціонарне (анкера, хрестова рама) та на рейкових коліях, оренда якого замовникам обходиться за помірною вартістю.

Звертайтеся до нас, телефонуйте за вказаним на сайті номером – із нашої допомогою можлива оренда баштового крана, а також автомобільних стрілових кранів, вантажного транспорту та іншої спецтехніки, що необхідна в різних галузях сучасного будівництва.